| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | DCP-L3510 DCP-L3517 DCP-L3550 HL-L3210 HL-L3230 HL-L3270 MFC-L3710 MFC-L3730 MFC-L3750 MFC-L3770 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2300 Sider |
| Farve toner sideydelse | 2300 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | TN247C |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 340 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 540 g |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Toner High Yield Cyan BROTHER TN-247C 2.3K
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
721582
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-006R04231
Kategorier: På Lager i Butik, Tonere
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)








