| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 132 mm |
| Vægt | 121 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkedybde | 116 mm |
| Pakkehøjde | 173 mm |
| Pakkevægt | 255 g |
| Ergonomisk | |
| Vægten kan tilpasses | Ja |
| Balancevægt | 16 g |
| Føddernes holdbarhed | 250 km |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | – USB-port – Windows 7 eller nyere, mac OS 10.11 eller nyere eller Chrome OS – (Valgfrit) Internetforbindelse til download af software |
| Sensor | HERO |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Gummigreb | Ja |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
| Antal farver for belysning | 16800000 |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 11 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 11 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Responstid | 1 ms |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 124 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 225 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,17 kg |
Logitech G Logitech G502 HERO
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
Logitech G Logitech G502 HERO. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, Bevægelsesopløsning: 25600 dpi, Responstid: 1 ms, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 11, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 40 G. Belysningsfarve: Blå, Grøn, Rød. Strømkilde: Kabel. Produktfarve: Sort
20 på lager
Varenummer (SKU): 910-005471
Kategori: Mus
Relaterede varer
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
-72%
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)









