| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 66,2 mm |
| Dybde | 118,7 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 115,4 g |
| Modtager bredde | 1,87 cm |
| Modtager dybde | 6,1 mm |
| Modtager højde | 1,44 cm |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 89 mm |
| Pakkedybde | 124 mm |
| Pakkehøjde | 182 mm |
| Pakkevægt | 163,4 g |
| Ergonomisk | |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Minimum systemkrav | Logi Bolt USB-modtager Logi Bolt USB-modtager (brug Logi Bolt-logo) Krav: En ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.10 eller nyere Linux Chrome OS Trådløs Bluetooth Wireless Energy-teknologi (brug BLuetooth-logo) Krav: Trådløs Bluetooth Low Energy-teknologi macOS 10.15 eller nyere iPadOS 13.4 eller nyere Android 8.0 eller nyere Internetforbindelse til valgfri download af software Enheden understøttes uden ekstra drivere i de fleste almindelige Chrome OS- og Linux-varianter. |
| Emballageindhold | Trådløs mus USB-modtager 1 AA-batteri Brugervejledning |
| Design | |
| Formfaktor | Venstre hånd |
| Produktfarve | Grafit |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Gummigreb | Ja |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Stille klik | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 105 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 374 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 258 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,84 kg |
| Bæredygtighed | |
| Genbrugsplast | 64% |
Logitech Signature M650 L
319,00 kr. (ex. moms: 255,20 kr.)
Logitech Signature M650 L. Formfaktor: Venstre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 5, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Grafit
31 på lager
Varenummer (SKU): 910-006239
Kategori: Mus
Relaterede varer
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
679,00 kr. (ex. moms: 543,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
-72%
På lager i butik!
-60%
På lager i butik!
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)









