| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 84,3 mm |
| Dybde | 124,9 mm |
| Højde | 51 mm |
| Vægt | 141 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 59 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 141 mm |
| Pakkevægt | 229 g |
| Ergonomisk | |
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Logi Bolt USB-modtager Kræver en ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (8) Chrome OS (8) Bluetooth Low Energy Kræver Bluetooth Low Energy-teknologi iPadOS 14 eller nyere (8) AndroidTM 8.0 eller nyere (8) Ikke kompatibel med Logitech Unifying USB-modtager-teknologi |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Grafit |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Mus | |
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 7 |
| Antal rullehjul | 2 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Logitech MX Master 3S
919,00 kr. (ex. moms: 735,20 kr.)
Logitech MX Master 3S. Formfaktor: Højre hånd. Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 8000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 7, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Fungerer på alle overflader. Produktfarve: Grafit
50 på lager
Varenummer (SKU): 910-007501
Kategori: Mus
Relaterede varer
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
389,00 kr. (ex. moms: 311,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
239,00 kr. (ex. moms: 191,20 kr.)
-72%
På lager i butik!









