| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Razer |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 126,7 mm |
| Dybde | 66,2 mm |
| Højde | 37,8 mm |
| Vægt | 105 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 54 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 175 mm |
| Pakkevægt | 233 g |
| Pakketype | Kasse |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 20000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 8 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS) | 8471607200 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 352 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 122 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 208 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,48 kg |
| Produkter pr. palle | 945 stk |
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
| Pallens bruttolængde | 106 cm |
| Pallens bruttohøjde | 158,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 279,72 g |
Razer Viper mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 20000 dpi
479,00 kr. (ex. moms: 383,20 kr.)
Razer Viper. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, Bevægelsesopløsning: 20000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 8, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Kabel. Produktfarve: Sort
6 på lager
Varenummer (SKU): RZ01-03580100-R3M1
Kategori: Mus
Relaterede varer
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)









