Kensington SlimBlade™ Pro Trackball kombinerer præcision, komfort og trådløs fordel i en avanceret controller, der kombinerer slankt, ergonomisk design og højre- og venstrehåndet styring. Inkluderer valg af Bluetooth, 2,4 GHz trådløse- og kablede forbindelsesmuligheder. Genopladeligt batteri giver op til 4 måneders kapacitet. Hurtig fingerbetjent trackball med kuglerotationsrulning med dobbelt-sensor for hurtig navigation. Optager mindre bordplads end en mus og er mere behagelig ved forlænget brug, kræver mindre arm- og håndledsbevægelse. Optisk sporingsteknologi sørger for overlegen præcision for øget produktivitet. Med gratis KensingtonWorks™ software kan du brugertilpasse knapper samt markør- og rullehastigheder. Plug and play-installation. Kompatibel med Windows og macOS.
Kensington SlimBlade Pro Trackball
1.209,00 kr. (ex. moms: 967,20 kr.)
Kensington SlimBlade Pro Trackball. Formfaktor: Ambidextrous
9 på lager
Varenummer (SKU): K72080WW
Kategori: Mus
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Kensington |
| Strømstyring | |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 193 mm |
| Pakkedybde | 148 mm |
| Pakkehøjde | 640 mm |
| Pakkevægt | 1,59 kg |
| Batteri | |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Andre funktioner | |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11 |
| Trackball | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Mus | |
| Trackball diameter | 5,5 cm |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 220 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 285 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 185 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,32 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 1,99 kg |
Relaterede varer
-72%
På lager i butik!
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
409,00 kr. (ex. moms: 327,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
239,00 kr. (ex. moms: 191,20 kr.)









