| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 61 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 90 t |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Andre funktioner | |
| Emballageindhold | PRO X2 SUPERSTRIKE Wireless Gaming Mouse LIGHTSPEED wireless receiver USB A to C Charging/data cable Receiver extension adapter POWERPLAY aperture door with PTFE foot Optional grip tape Cleaning cloth User documentation |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Vertikal design | Ingen |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 44000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Musens sporingshastighed | 888 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 88 G |
| Responstid | 0,125 ms |
| Afsøgningshastighed | 1000,8000 Hz |
| Sensortype | HERO 2 |
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE mus Spil Højre hånd RF Wireless + USB Type-C Optisk 44000 dpi
2.209,00 kr. (ex. moms: 1.767,20 kr.)
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF Wireless + USB Type-C, Bevægelsesopløsning: 44000 dpi, Responstid: 0,125 ms, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 88 G. Strømkilde: Batterier/kabel. Produktfarve: Sort, Hvid
38 på lager









