| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 8.0, iOS, iPadOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 295,99 x 131,95 x 20,97 mm |
| Tastatur vægt | 506,4 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1130 mAh |
| Batterikapacitet | 4,181 Wh |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 79 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 38 mm |
| Pakkevægt | 689 g |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | MX Keys Mini for Business avanceret trådløst, oplyst tastatur Logi Bolt USB-modtager (USB type A) USB-C-opladerkabel (USB-A til USB-C) Brugervejledning |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Design | |
| Baggrundslys | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Type af baggrundslys | LED |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
| Middeltid til fejl (MTTF) | 150000 t |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast | 30% |
Logitech MX Keys Mini For Business
1.059,00 kr. (ex. moms: 847,20 kr.)
Logitech MX Keys Mini For Business. Tastatur formfaktor: Mini. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 79. Type af baggrundslys: LED. Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grafit
68 på lager
Varenummer (SKU): 920-010604
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
1.029,00 kr. (ex. moms: 823,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)
209,00 kr. (ex. moms: 167,20 kr.)
På lager i butik!
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)









