| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Canon |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 92 mm |
| Pakkedybde | 57 mm |
| Pakkehøjde | 84 mm |
| Pakkevægt | 69 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Kapabilitet | Pixma MP240, MP252, MP260, MP480 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 401 Sider |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farve | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Canon 2969B001 blækpatron 1 stk Original Sort
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
Canon 2969B001. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Antal pr. pakke: 1 stk
12 på lager
Varenummer (SKU): 2969B001
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
1.489,00 kr. (ex. moms: 1.191,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)









