| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 183 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 343 mm |
| Vægt | 482 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 876 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Certificering | ISO/IEC 19798 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 4000 Sider |
| Omtrentlig sidemængde (farve/CMY, ISO/IEC 19798) | 4000 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 120 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 122,4 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother TN-423Y tonerpatron 1 stk Original Gul
1.569,00 kr. (ex. moms: 1.255,20 kr.)
Brother TN-423Y. Farve toner sideydelse: 4000 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
40 på lager
Varenummer (SKU): TN423Y
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)









